Trinkelių klojimas – kas dažniausiai įeina į kainą

trinkeliu-klojimas

Trinkelių klojimas yra viena populiariausių paslaugų statybų srityje, nes šią paslaugą dažniausiai atlieka tiek plataus profilio meistrai, tiek ir ties šia profesija apsistoję specialistai. Yra daug metodų trinkelių klojimui, bet dažniausiai klientai renkasi patį paprasčiausią – pirmiau dengia skaldos pagrindą, o ant jo lygina žvyrą arba smėlį. Jeigu jums prireikė trinkelių klojimo paslaugų, tai jums reikėtų pasidomėti ir visomis būsimomis išlaidomis, nes ir taip aišku, jog pinigus teks mokėti ne tik už klojimo darbus, bet ir medžiagas bei jų atgabenimą į vietą. Dabar klientams yra siūlomas ganėtinai didelis trinkelių pasirinkimas, tačiau siūloma prieš tai pasidomėti ar jų formos niekaip nedaro įtakos paslaugų įkainiams.

Kai kurie meistrai, prieš sutikdami su kliento sąlygomis, dažnai teiraujasi kokios formos trinkelės bus. Jeigu jos yra stačiakampio formos, tai tikėtina, kad paslaugų įkainis nebus pakilęs, tačiau, jeigu trinkelės yra visai kitokios formos t.y. tokios, kuri reikalautų daugiau dėmesio bei kruopštumo, tai tikėtina, kad meistrai tiesiog šiek tiek pakels įkainį. Geriausia būtų rinktis įprastas stačiakampio formos trinkeles, nes jomis įvairius pagrindus specialistai iškloja gerokai greičiau ir paprasčiau.

Įprastai trinkeliu klojimas yra atliekamas lygiai taip pat kaip ir visi kiti statybų darbai. Klientas susisiekia su specialistais, aptaria paslaugų įkainius ir suderina darbų graiką. Baigus darbams, klientas sumoka visą sumą arba sumoka tik likusią dalį – dauguma privačių specialistų nori avanso, tad kažkokią sumą gali tekti sumokėti dar iki darbų pradžios.

Trinkelių klojimo kaina

Kas liečia domėjimąsi kainomis, tai čia itin svarbu pabrėžti, kad klientams teks mokėti pinigus ne tik už trinkeles, bet ir medžiagas – žvyrą ar smėlį bei skaldą. Jeigu nežinote kokio kiekio jums reikės, tai geriausia būtų kreiptis į specialistus. Matote, prieš darbų pradžią, specialistai vis tiek norės pamatyti vietą, kuri turės būti išklota trinkelėmis. Atvykę, jie galės daugmaž paskaičiuoti kiek ir ko reikės. Tada jums liks tik padaryti užsakymą ir tiek. Kai kurios statybų bendrovės ne tik atlieka trinkelių klojimo darbus, bet gali tuo pačiu pasirūpinti ir žvyro bei skaldos atvežimu. Tokiu atveju jiems iš anksto sumokama suma, o tada jau jie patys pasirūpina reikalingomis medžiagomis.

Kainos gali kilti ir dėl kitų priežasčių – jeigu jūs trinkeles pirksite iš neaiškių vietų, arba tiesiog ten, kur jos bus toli nuo darbų vietos. Tai reiškia, kad perkant trinkeles, jums teks nuomotis ir techniką pristatymui. Dažniausiai didžioji dalis pardavėjų siūlo ir pristatymo bei iškrovimo paslaugas, todėl prieš įsigyjant trinkeles, būtinai pasidomėkite ar jums patiems neteks visko atsigabenti. Jeigu matote, kad trinkelių kaina yra labai maža, tai būtinai pasiteiraukite ar į kainą yra įskaičiuojamas pristatymo mokestis bei pakrovimo darbai.

Comments are Disabled